твоето място за хитове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


placenstars@gmail.com > връзка със нас...
 
Индекствоето мястоПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеСоня Немска тръшва вратата под носа на любимия FacebookВход

 

 Соня Немска тръшва вратата под носа на любимия

Go down 
АвторСъобщение
schhh
V I P
V I P
schhh



Соня Немска тръшва вратата под носа на любимия Empty
ПисанеЗаглавие: Соня Немска тръшва вратата под носа на любимия   Соня Немска тръшва вратата под носа на любимия EmptyСря Окт 14, 2009 1:36 pm

Соня Немска тръшва вратата под носа на любимия 1106562n

Соня Немска приключи снимките на най-новия си видеоклип „Не ме търси”. Първите снимки тя и екипът на Люси направиха преди месец в Благоевград, за което novfolk.bg ви съобщи още тогава. Сега беше досниман и сюжетът на клипа. „Смятам, че видеоклип без сюжет не е толкова интересен, освен това на мен там ми е силата, в актьорската игра”, обяснява Соня.

Неин партньор във видеото е красивият модел Пламен Табаков. „Аз все хубави мъже снимам в моите клипове!”, смее се Соня, а благодарение на ексклузивните снимки, които предостави за novfolk.bg, можете да се уверите, че не лъже За стайлинга в „Не ме търси” се е погрижила стилистката Габриел Балкова, гримът е на Джули, а прическите – на Еси и на Невена, приятелка на Соня.

Сюжетът е заснет в красива къща и показва скарване между двама влюбени. Момчето се опитва да се сдобрят, но момичето е толкова обидено и наранено, че му тръшва вратата под носа, пали колата и си заминава.

Самото парче е бързо, а текстът пасва перфектно на заснетия сюжет. „Песента не е адресирана към Денислав, както всички си мислят, защото когато я записвах двамата бяхме в много добри отношения”, обяснява Сончето. А на въпроса в момента какви са им отношенията, тя се усмихва: „През два дни сме в различни настроения и не мога да кажа заедно ли сме, не сме ли… Голяма любов е това нашето! В момента сме скарани, но днес получих няколко любовни есемеса, така че нищо чудно утре вече да сме сдобрени!”
Върнете се в началото Go down
 
Соня Немска тръшва вратата под носа на любимия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Соня Немска - Пусни лей,лей
» Соня Немска - Пусни лей,лей
» Сакалиев разби мита за Соня Васи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
твоето място за хитове :: Музика :: Музикални новини-
Идете на: