твоето място за хитове
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


placenstars@gmail.com > връзка със нас...
 
Индекствоето мястоПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеЕсил Дюран признава "Мразя те" FacebookВход

 

 Есил Дюран признава "Мразя те"

Go down 
АвторСъобщение
schweppes
Подръжка
Подръжка
schweppes



Есил Дюран признава "Мразя те" Empty
ПисанеЗаглавие: Есил Дюран признава "Мразя те"   Есил Дюран признава "Мразя те" EmptyСъб Сеп 26, 2009 12:53 pm

Есил Дюран признава "Мразя те" 1082545s

Вчера Есил Дюран приключи записите на най-новото си парче, съобщи пред novfolk.bg самата певица. След попадението „Леле, Яно” тя е решила да изненада феновете с песен, която е озаглавила „Мразя те”.

„Непрекъснато пея за положителни неща, така че това заглавие е лека провокация – но истината е, че всъщност не мразя никого. Макар че и на мен, като на всеки човек, понякога ми се случва за кратко да изпадна в състояние, в което ми се иска да кажа на някого „Мразя те!”, смее се Есил. Новото парче отново е създадено от нея и половинката й Бобо. Певицата сподели още, че е много доволна от записите. „Имах малък проблем с гласа – леко дрезгав е, но пък се получи много секси. От дефекта направихме ефект”, усмихва се тя. Вече има и насрочена дата за снимки на „Мразя те” – 5 октомври, така че до средата на идния месец Есил се надява клипът да е вече на екран.
Върнете се в началото Go down
 
Есил Дюран признава "Мразя те"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Габриела разкрива защо се сбиха..., С Ивена на наградите на "Нов Фолк"
» Емануела стана звездата на "Нов Фолк" Отговорете с цитат
» Шакира засне забележителна фотосесия за "Vanity Fair"
» Азис, Катето Евро и Здравко в "Стани богат"
» Камелия отваря "Голямата уста" тази вечер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
твоето място за хитове :: Музика :: Музикални новини-
Идете на: